O nas

Shrimp TimeOD PASJONATÓW DLA PASJONATÓW

Shrimp Time sp. z ograniczoną odpowiedzialnością to firma stworzona przez pasjonatów zajmujących się hodowlą krewetek akwariowych słodkowodnych i nie tylko. Krewetkami akwariowymi zajmujemy się od 2013 r., założenie spółki i tego sklepu z krewetkami akwariowymi i produktami dla krewetek stało się zwieńczeniem naszej działalności. W chwili obecnej prowadzimy aktywną hodowlę krewetek akwariowych w tym z rodziny Caridina oraz Neocaridina. Sprzedawane przez nas krewetki pochodzą tylko i wyłącznie z polskich hodowli od pasjonatów i sprawdzonych hodowców. Zostały rozmnożone i wyhodowane w Polskich warunkach, co daje gwarancję, że dobrze i bezpiecznie przejdą proces aklimatyzacji.

W chwili obecnej prowadzimy również aktywną uprawę roślin akwariowych, a w tym roślin z gatunku Bucephalandra oraz bardzo szeroki asortyment mchów.

Shrimp Time to również lata doświadczenia, zdobywania wiedzy oraz selekcjonowania wartościowych i adekwatnie wycenionych produktów dostępnych na rynku.

Finalnie Shrimp Time, a więc to nie tylko sklep, ale w szczególności społeczność i dzielenie się wiedzą oraz pasją jaką jest akwarystyka, hodowla krewetek oraz uprawa roślin w akwariach. Naszą pasją oraz wiedzą staramy się dzielić w różnych środkach przekazu.